loading

Zespół maradDesign

Studio projektowe maradDesign powstało w 2003 roku. Kieruje nim Marek Adamczewski (Designer Roku 2006) – doświadczony projektant wzornictwa, główny projektant w firmie oraz profesor i prowadzący Pracownię Projektowania Produktu na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Ekspert wdrażania wzornictwa przemysłowego w biznesie.

Projektujemy nowe, zróżnicowane produkty rynkowe. W naszym portfolio znajdują się produkowane na masową skalę słoiczki do kremów, jak i pociągi. Specjalizujemy się w projektowaniu struktur użytkowych, których wdrożenie wymaga rozwiązania zależnych od siebie problemów funkcjonalnych i formalnych.

Najważniejszą wartością w naszym studio jest praca zespołowa, co pozwala nam realizować nawet bardzo skomplikowane projekty wzornicze. Przekłada się to na szeroki zakres umiejętności naszych projektantów, jak i współpracę z producentami w zespołach wdrożeniowych. Współpracujemy z liczną grupa branżowych konsultantów, co pozwala powierzone nam zadania realizować w każdym zakresie – od projektów koncepcyjnych po kompletne dokumentacje wykonawcze.

Marek Adamczewski

Założyciel / Projektant wzornictwa

Marek Adamczewski

Karola Navus-Wysocka

Project manager / Projektantka wzornictwa i grafiki

Karola Navus-Wysocka

Krzysztof Kossak

Projektant wzornictwa

Krzysztof Kossak

Anna Wachowicz

Projektantka wzornictwa

Anna Wachowicz

Szymon Wanatowicz

Projektant Wzornictwa / UX

Szymon Wanatowicz

Alicja Wianecka

Projektantka wzornictwa

Alicja Wianecka

Paweł Grajkowski

Projektant wzornictwa

Paweł Grajkowski

Maria Kossak

Projektantka wzornictwa i grafiki

Maria Kossak

maradDesign

Współpracując z producentami w zespołach wdrożeniowych projektujemy nowe, bardzo różne produkty rynkowe – od opakowań kosmetycznych, po pociągi.

Aktualności

Nasi klienci

-

Audyty wzornicze

Prowadzimy audyty wzornicze w firmach.

Warsztaty / Wykłady

Prowadzenie warsztatów i wykładów z zakresu projektowania produktu, design thinking oraz wdrażania produktów.

Projekt WBZ

Projektowanie

Projektowanie produktu, pojazdów oraz ekspozycji.

PORTFOLIO maradDesign

Adres

maradDesign

PPNT Gdynia  ppnt.pl

C 410 (wejście: pierwszy budynek od SKM Gdynia Redłowo)

Al. Zwycięstwa 96/98,

81-451 Gdynia,

Mapa

Kontakt

marad@post.pl

+48 501 764 108

Informacje niezbędne do oszacowania kosztów

Abyśmy mogli przygotować wstępną ofertę prosimy, w miarę posiadanej wiedzy, o kilka niezbędnych informacji przesłanych na marad@post.pl:

Użytkownik produktu
przeznaczenie, potencjalny rynek

Planowana cena sprzedaży
popularny, tani – ekskluzywny, drogi

Produkt pojedynczy czy rodzina, system

Zakładane technologie wytwarzania

Wielkość serii produkcyjnej

Przewidywany czas przedsięwzięcia
– planowana data wdrożenia
– przewidywany czas na projekt (do realizacji prototypu)

Oczekiwany zakres opracowania
– projekt wzorniczy (postać produktu): wizualizacje, rysunki 2D, 3D, modele robocze
– modele imitacyjne z wydrukami 3D
– dokumentacja techniczna (inżynierska): kompletna dokumentacja umożliwiająca zamówienie narzędzi, wykonanie serii próbnej

 

W większości wypadków proponujemy także dwa warianty umowy – standardową umowę o dzieło oraz umowę tantiemową, która znacząco zmniejsza koszty ponoszone przez zleceniodawcę przed rozpoczęciem produkcji.

.

Nie ma (i nie można stworzyć) „sztywnego” cennika na prace projektowe – koszt takich prac zależy za każdym razem od wielu zmiennych czynników. W naszej praktyce przy formułowaniu indywidualnych ofert opieramy się na opracowaniu zamieszczonym na stronie Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych (www.spfp.org.pl), z uwzględnieniem szacunkowej oceny pracochłonności zadania oraz na naszym wieloletnim doświadczeniu w skutecznym wdrażaniu projektów wzorniczych.

This is an example page. It’s different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:

Hi there! I’m a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my blog. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like piña coladas. (And gettin’ caught in the rain.)

…or something like this:

The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.

As a new WordPress user, you should go to your dashboard to delete this page and create new pages for your content. Have fun!